0

Që nga lidhja e tyre, Albatrit dhe Egzona Muqiqi u bënë një njdër çiftet më të përfolura të publikut.

ata nga martesa e tyre kanë tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë, përcjell ORAinfo.

Ndonëse janë shumë të angazhuar në familje e në profesion, Egzona dhe Albatriti janë tejet aktivë në rrjete sociale.

E sot, Egzona ka postuar një foto ku shihet se Albatriti e ka vizituar në punë e ajo e ka shërbyer burrin e saj me kafe./ORAinfo/

SHPËRNDAJE