0

Egzona dhe Albatrit Muqiqi janë shumë të dashur për publikun.

Ata janë martuar që pak vite dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet, por më aktive është Egzona.

Sot Egzona ka publikuar një foto të Albatritit, të cilin e quan “Dashuri”./ORAinfo/

SHPËRNDAJE