0

Shengyl Ismaili është ndër aktoret më të dashura dhe më të suksesshme në vendin tonë.

Ajo njihet për rolet e saj në shumë filma dhe seriale të suksesshme vendore, shkruan ORAvip.

Kohëve të fundit ajo identifikohej edhe për stilin e saj të veҫantë të flokëve, të cilat i mbante të kuqe dhe kaҫurrela.

Por, duket se Shëngyli vendosi të bëjë një ndryshim në pamje dhe po duket shumë bukur edhe me këtë stil./ORAvip/

SHPËRNDAJE