0

Çagatay olusoy është një prej aktorëve më të pëlqyer turk.

Ai luajti në shumë filma e seriale me të cilët u bë tejet i njohur si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Çagatay tani është duke u përballur me ligjin për shkak të përdorimit të substancave narkotike dhe për këtë është duke u akuzuar që në vitin 2013.

Ai do të jetë në mbajtje për 10 muaj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE