0

Gokberk Yildirim është aktori shumë i njohur dhe i pëlqyer turk.

Është roli i ‘Muratit’ në serialin e mirënjohur, ‘Më fal’ ai që e bëri tejet të pëlqyer në publikun turk dhe atë të huaj.

Murati është shumë i përfolur sidomos për lidhjet e tij.

Dhe së fundi, mediat turke flasin për një lidhje të tij me modelen e njohur shqiptare, Liridona Bajrami./ORAinfo/

SHPËRNDAJE