0

Arbana Osmani është prezantuesja shumë e njohur nga Shqipëria.

Ajo ishte e pranishme në shumë emisione dhe në të gjitha është pothuajse e pazëvendësueshme për publikun, përcjell ORAinfo.

Arbana është shumë e komentuar edhe për jetën e saj private.

E së fundi duket se ajo ka qenë e përfshirë në një aksident me veturë por duket se ka shpëtuar dhe është në gjendje të mirë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE