0

Aida e reklamon trupin në këtë fustan të ngushtë.

Aida Doci është ndër këngëtaret më të njohura në skenën muzikore.

Ajo në të shumtën e rasteve kalon në lajm, përmes pozave të shumta që publikon, shkruan Kosovarja.

Këtë herë, me një fustan të bukur dhe të ngushtë Aida duket perfekte duke reklamuar linjat e saj të veçanta.

SHPËRNDAJE