0

Këngëtarja kosovare Aida Doҫi u bë e njohur fal këndimit ‘live’ që është mjaftë i rrallë kohëve të fundit.

Tani Aida realizon projekte të shumta të cilat gjithmonë rezultojnë të suksesshme, shkruan ORAvip.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/aida-doci-sapo-ka-dalur-nga-frizerka-kaq-bukur-eshte-rregulluar”]

Këngët e saj janë zakonisht disa balada të cilat i këndon me shumë ndjeshmëri.

Ajo u përfol shumë edhe për lidhjen e saj me menaxherin, Naser Qelin.

Këngëtarja para disa ditësh njoftoi se tashmë janë zyrtarisht të martuar, duke publikuar kështu disa pamje nga ceremonia e tyre.
E ajo se fundmi ka marrë pjesë në emisionin ‘Shiko Kush Luan’ të Luana Vjollcës.

E veshur me fustan të kaltër dhe e rregulluar bukur, Aida po shkëlqen si asnjëherë me parë. /ORAvip/

SHPËRNDAJE