0

Kjo është fytyra e vërtetë e Aida Doçit.

Këngëtarja e njohur kosovare Aida Doçi ka hyrë fuqishëm në tregun muzikor, duke krijuar hite të mëdha.

Duke kënduar kryesisht këngë popullore dhe balada, ajo ka arritur të ketë fansa të shumtë në çdo vend ku ka shqiptar, shkruan Kosovarja.

Kohëve të fundit krahas profesionit është përfolur edhe për jetën private, ku u martua në fshehtësi me menaxherin e saj, Naser Qelin.

Por duket se befasitë nga ajo nuk kanë të ndalur.

Ajo publikoj një imazh në të cilën u shfaq krejt natyrale, duke dëshmuar bukurinë e saj.

Mbase më shumë po i ka hije kështu se sa kur po grimohet, apo?

SHPËRNDAJE