0

Këngëtarja kosovare Aida Doҫi u bë e njohur fal këndimit ‘live’ që është mjaftë i rrallë kohëve të fundit.

Tani Aida realizon projekte të shumta të cilat gjithmonë rezultojnë të suksesshme, shkruan ORAvip.

Këngët e saj janë zakonisht disa balada të cilat i këndon me shumë ndjeshmëri.

Ajo u përfol shumë edhe për lidhjen e saj me menaxherin, Naser Qelin.

Këngëtarja para disa ditësh njoftoi se tashmë janë zyrtarisht të martuar, duke publikuar kështu disa pamje nga ceremonia e tyre.

E sot ajo ka publikuar foto ku shihet në të bardha dhe po duket tamam si nuse./ORAvip/

SHPËRNDAJE