0

Aida Doçi është këngëtarja e njohur kosovare dhe që vlerësohet shumë sidomos për performancat e saj live.

Paraqitja e saj në X Factor Albania është ajo që e bëri të njohur për publikun, mirëpo, bujë të madhe bëri me këngët e saj cover, përcjell ORAvip.

Aida Doçi së fundi i ka dhënë fund beqarisë.

E martesa duket se e ka zbukuruar edhe me shumë këngëtaren kosovare.

Ajo ka publikuar një video ku shfaqet tepër joshëse.

E veshur me komplete me ngjyrë të kuqe, Aida po duket një zonjë e vërtetë. /ORAvip/

SHPËRNDAJE