0

Agnesa Vuthaj është një ndër modelet më të sukseshmëshqiptare dhe që  arriti të jetë shumë epëlqyer nga publiku që nga viti 2004 kur ajo u zgjodh Miss Albania.

Modelja nga Istogu tani ka bërë edhe markën e saj të rrobave, e që e ka quajtur ‘Agnesa Vuthaj’, me të cilën po arrin të ketë sukses jo vetëm në Kosovë por edhe jasht kufijve kombëtarë, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është shumë aktive në rrjete sociale, ajo rrallëherë poston fotografi të familjarëve të saj.

Mirëpo, me rastin e ditëlindjes së 16-të të vëllait të saj, ajo ka vendosur të postoj një fotografi të tij me të cilën ajo I uron ditëlindjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE