0

Agnesa Vuthaj është modelja më e njohur kosovare.

Ajo është tash e disa vite një prej më të pëlqyerave nga publiku, shkruan ORAvip.

Agnesën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo po duket shumë ndryshe dhe tejet bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE