0

Agnesa Vuthaj po vazhdon të jetë një ndër modelet më të suksesshme shqiptare.

Ajo u shpall Miss Albania në vitin 2005 dhe që na atëherë është tejet e njohur dhe e përfolur, përcjell ORAinfo.

Tani ajo është shumë aktive në rrjete sociale dhe nuk mungon me postime të ndryshme çdo ditë.

Së fundi ajo ka publikuar një foto me të cilën e uron atë për ditëlindje, e ngjajshëmria e saj me të I ka befasuar të gjithë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE