0

Agnesa Vuthaj është modelja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo u bë tejet e përfolur që në vitin 2004 kur u zgjodh Miss Albania, përcjell ORAinfo.

Agnesa karakterizohet ende po me atë bukuri dhe thjeshtësi që në momentin ku u prezantua.

Duket se këtë e ka trashëguar edhe tek mbesa e saj e cila po bëhet një Agnesë e vogël./ORAinfo/

SHPËRNDAJE