0

Agnesa Vuthaj është emri i modeles më të përfolur dhe të pëlqyer shqiptare.

Ajo u bë e njohur në public që në vitin 2004 kur u shpall Miss Albania, përcjell ORAinfo.

Që nga atëherë ajo ka qenë gjihmonë në qendër të mediave dhe të publikut.

Sot, Agnesa feston ditëlindjen e 33-të dhe për këtë ajo ka organizuar një festë shumë madhështore dhe nga pamjet që i ka postuar ajo duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE