0

Që nga viti 2004 kur u shpall Miss Albania, Agnesa Vuthaj është një prej modeleve më të përfolura.

Ajo njihet për bukurinë e saj të veçantë dhe thjeshtësinë që e rrezaton në çdo paraqitje, përcjell ORAinfo.

Krahas angazhimeve që ka në profesion, Agnesa është tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në një emision ku ka për të gatuar e me këtë na tregon që jajo është e zonja edhe në kuzhinë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE