0

Që nga viti 2004 kur u shpall Miss Albania, Agnesa Vuthaj është një prej modeleve më të përfolura.

Ajo njihet për bukurinë e saj të veçantë dhe thjeshtësinë që e rrezaton në çdo paraqitje, përcjell ORAinfo.

Agnesa akoma nuk është larguar nga modelimi edhe kaq vite pasi filloi karrierën.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është veshur në veshje tradicionale nusërie, e në këtë pamje po duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE