0

Agnesa Vuthaj është modelja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo u bë tejet e përfolur që në vitin 2004 kur u zgjodh Miss Albania, përcjell ORAinfo.

Agnesa karakterizohet ende po me atë bukuri dhe thjeshtësi që në momentin ku u prezantua.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar në fshat, e veshja e saj mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE