0

Agnesa Vuthaj është modelja nga Istogu dhe njw ndër më të suksesshmet modele shqiptare.

Ajo u bë e njohur për publikun që në vitin 2004 kur u shpall Miss Albania, dhe që nga atëherë është një ndër modelet më të pëlqyera, shkruan ORAinfo/

Ajo krahas angazhimeve në profesion është shumë aktive në rrjete sociale me postime nga jeta e saj private e profesionale.

E sot, ajo gjendet në Nju Jork dhe nga atje ka postuar imazhe të ndryshme, mirëpo ajo që ka rënë në sy është një fotografi ku ajo shfaqet pa grim dhe me flokët e kapura./ORAinfo/

SHPËRNDAJE