0

Afrona Dika, ndonëse është një modele shumë e suksesshme, në publik u bë e njohur si e dashura e këngëtarit të njohur, Bleros.

Ata janë lidhur që pesë vite dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur në publik e në media, përcjell ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjete sociale dhe për çdo ditë publikon foto të ndryshme të jetës së saj.

E së fundi ajo ka publikuar një foto në të cilën duket se është rregulluar e grimosur e me këtë pamje po duket si nuse./ORAinfo/

SHPËRNDAJE