0

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAvip.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/afronadika-mp4-2″]

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Ajo se fundmi ka ardh për vizitë në Kosovë.

Afrona ka publikuar disa foto nga banesa e saj dhe e Bleros në Prishtinë. E veshur me shumë stil, Afrona e ‘detyron’ Bleron t’i bëjë foto duke pirë.

Kaq joshëse po duket ajo në këto imazhe. /ORAvip/

SHPËRNDAJE