0

Blero e shkriu Afronen në muaj të mjaltit.

Është një ndër çiftet më të përfolur nga mediat rozë, shkruan Kosovarja.

Blero dhe Afrona siç duket kanë vendosur që muajin e mjaltit ta vazhdojnë edhe disa muaj pasi që kanë kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë.

Ata po shihen shumë të lumtur së bashku duke shijuar pushimet e tyre në San Francisco .

Dashurinë që e kanë për njëri-tjetrin nuk hezitojnë ta ndajnë me fansat e tyre në rrjetin social ‘Instagram’.

Bukuroshja Afrona, ka ndarë pamje të vendit ku po qëndrojnë dhe ka postuar fotografi më dashurinë e saj me mbishkrimin ‘my’.

Ata po na bëjnë të ditur që janë më shumë se kurrë të dashuruar dhe po e shijojnë çdo moment së bashku.

SHPËRNDAJE