0

Bashkëshortja e Bleros, Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAvip.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Ajo sot ka publikuar një video ku ka treguar se cilin fustan do ta vishte nëse do të martohej përseri.

“Nëse ne do të martoheshim përseri”, e ka përshkuar videon Afrona, ku shfaqen disa fustanë të bardhë.

Blero ka qenë prezet dhe reagimi i tij ka qenë duke e përkdhelur nusën e tij. /ORAvip/

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/afronab-mp4-2″]

SHPËRNDAJE