0

Afrona Dika shtatzënë për herë të parë?!

Afrona dhe Blero ka gati 2 vite që janë martuar.

Dyshja simpatike jetuan larg njëri-tjetrit gjithë këtë kohë, shkruan Kosovarja.

Ishin ndjekësit që në vazhdimësi e kanë pyetur Afronën se a e kanë në plan të bëhen prindër, por nuk kanë marrë përgjigje.

E në disa video që ka shprëndarë Afrona live nga kuzhina është vënë re që ajo ka shtuar peshë dhe fytyra saj ka marrë tjetër nur.

Mbase mund të jetë shtatzënë, kjo pritet të konfirmohet ditëve në vazhdim.

SHPËRNDAJE