0

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAvip.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku tregon që sapo ka dal nga grimerja.

E rregulluar me stil, Afrona është transformuar me këtë grim. /ORAvip/

SHPËRNDAJE