0

Afrona është bashkëshortja e ardhshme e Bleros.

Ata janë lidhur që pesë vite dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur në publik e në media, shkruan ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se ka dal me Bleron dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE