0

Afrona tregon linjat trupore para dy vjetëve, kur ishte në top-formë.

Afrona Dika është një emër mjaft i komentuar nga mediat rozë dhe i ndjekur nga publiku i gjerë, shkruan Kosovarja.

Tashmë dihet se ajo është gruaja e këngëtarit të njohur kosovar, Bleros, të cilë kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë 2 vite më parë.

Modelja kohët e fundit nuk është në formën e saj më të mirë fizike, pasi ka shtuar disa kilogramë dhe këtë e ka bërë të ditur në rrjete sociale, ku shihet mjaft e përkushtuar në palestër këto ditë.

Së fundi ajo ka publikuar në Instastory një fotografi të para dy vjetëve, ku ajo duket shumë joshëse me linja perfekte trupore.

Si duket kjo po e motivon bukuroshen, që t’i kthejë ato përsëri.

SHPËRNDAJE