0

Blero dhe Afrona po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të përfolura dhe më të pëlqyera nga publiku.

Ata janë lidhur pesë vite më parë dhe që nga atëherë janë shumë të komentuar, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë tejet aktivë në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë postojnë foto nga jeta e tyre.

E sonte, ata duket se kanë dalë në mbrëmje, e ajo që merr gjithë vëmendjen është dedikimi që ka bërë për Bleron./ORAinfo/

SHPËRNDAJE