0

Afrona Dika u bë e njohur në publik dhe në media pas lidhjes me këngëtarin e njohur, Bleron.

Ata tani janë të fejuar dhe për pak muaj pritet ta bëjnë dasmën, përcjell ORAinfo.

Përgatitjet e dasmës kanë filluar t’I bëjnë shumë muaj më herët.

E sot, Afrona ka shkuar ta përzgjedhë vellon dhe nga atje ka publikuar foto./ORAinfo/

SHPËRNDAJE