0

Afrona dhe Blero janë duke kaluar pushimet më luksoze në njërin prej vendeve më të bukura në botë, Dubai.

Ajo dhe Blero tani janë në prag të martesës dhe janë duke I shijuar shumë këto ditë fundit si të pamartuar, shkruan ORAinfo.

Afrona ën Dubai po realizon edhe shumë fotosesione me veshje të ndryshme.

E në fotografinë që e ka postuar sot, Afrona shihet më një fustan gjysëm të zhveshur, në rrugët e Dubait./ORAinfo/

SHPËRNDAJE