0

Afrona Dika është e fejuara e këngëtarit shumë të njohur, Bleros.

Ata janë të lidhur tash e pesë vite dhe këtë vit kanë vendosur ti dhënë fund beqarisë me një dasmë, përcjell ORAinfo.

Afrona ka nisur qysh tani përgatitjet për ditën e saj më të lumtur.

Sot, ajo ka shkuar të grimerja për të provuar një grim të ri mirëpo, ajo ka publikuar një foto ku shihet e pa grimosur dhe jo siç jemi mësuar ta shohim./ORAinfo/

SHPËRNDAJE