0

Afrona është bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Bleros.

Ata tash e një vit kurozuan dashurinë e tyre me martesë, para nënkryetarit të komunës së Prishtinës, familjarëve dhe miqëve në një plazh në Shëngjin.

Koha ka kaluar shpejtë dhe çifti festoi gjithashtu përvjetorin e martesës.

Mirëpo romanca e tyre ka kohë që ka nisur dhe Afrona së fundmi është bërë shumë nostalgjike.

Ajo ka ndarë në llogarinë e saj në instagram disa kujtime të vjetra me partnerin.

“Koha kalon shpejtë kur ishim të rinjë”, ka shkruar Afrona krahas fotove.

Në këtë foto, Blero nuk po duket edhe aq mirë.

A thua do të ketë ndonjë reagim nga ai?

SHPËRNDAJE