0

Afrona Dika u bë e njohur në publik si e dashura e këngëtarit të mirënjohur, Bleros.

Në pak ditë ata pritet ta bëjnë dasmën për të cilën i kanë filluar përgatitjet qysh moti, përcjell ORAinfo.

Afrona tani po i kalon ditët e fundit të beqarisë dhe për këtë ka shkuar në një vend përrallor në Greqi.

E ndryshe nga të tjerat ajo po i shijon në plazh ditët e fundit të beqarisë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE