0

Bashkëshortja e Bleros, Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAvip.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Sot ajo ka publikuar një foto të sheshit të Prishtinës i cili ishte pa njerëz për shkak të orës policore.

Në atë shesh gjendjet vetëm një qen./ORAvip/

SHPËRNDAJE