0

Sot, vajza e Teuta Krasniqit dhe Bleros feston ditëlindjen.

Në këtë ditë nuk hezituan ta uronin të gjithë e në veanti nëna dhe babai, përcjell ORAinfo.

Pa e uruar atë nuk la as e fejuara e Bleros, Afrona e cila shkruajti fjalë të mëdha për të.

E Teuta ia ktheu komentin duke e falënderuar për urimin e duke i thënë ‘të përqafojmë’./ORAinfo/

SHPËRNDAJE