0

Afrona Dika është emri i modeles që në publikun shqiptar u bë shumë e njohur pasi u lidh me këngëtarin e njohur, Blero.

Ata janë lidhur që pesë vite dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur në publik e në media, shkruan ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Brenda këtij viti pritet që Afrona dhe Bleron të martohen. E Afrona po dëshiron që të duket sa më bukur në ditën me të rëndësishme të jetës.

Ajo kohëve të fundit është duke bërë palestër.

Afrona ka publikuar një foto nga paletara duke e provokuar burrin e ardhshëm të saj, Bleron. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE