0

Afrona Dika dhe Blero janë një ndër çiftet më të përfolura në publikun shqiptar.

Ndonëse që të dy jetojnë larg nga njëri-tjetri, ata mundohen të gjejnë kohë që të bëhen bashkë, përcjell ORAinfo.

Afrona këto ditë po qëndron në Prishtinë dhe që nga momenti i ardhjes ka publikuar foto të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me Tarën dhe e ka dërguar atë në Gërmi për të shëtitur së bashku./ORAinfo/

SHPËRNDAJE