0

Afrona Dika është e dashura e këngëtarit të njohur, Bleros.

Ata janë lidhur që pesë vite dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur në publik e në media, shkruan ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Sot duket se kanë dal për kafe, ku Afrona ka publikuar një foto ku shihet kafeja e zbukuruar me një zemër dhe e ka etiketuar Bleron.

Duket se edhe kur dalin së bashku, ata kalojnë kohë në telefon./ORAinfo/

SHPËRNDAJE