0

Befason Afrona Dika, shfaqet me fytyrë pa grim.

Afrona Dika ka publikuar një Instastory pa grim.

Afrona Dika është një modele shumë e komentuar jo vetëm për karrierën por edhe jetën e saj private, shkruan lajmi.net.

Së fundi, Afrona ka postuar në Instastory një fotografi në të cilën e shohim në një ditë normale, e thjeshtë dhe pa grim.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/afrona-mp4-9″]

Afrona në këtë paraqitje duket mjaft e bukur dhe bind ndjekësit se bukurinë e ka tërësisht natyrale.

Ndërsa edhe vet modelja ka cekur në mbishkrim të fotografisë se është pa makijazh fare, ku edhe po buzëqeshte për kamerën.

SHPËRNDAJE