0

Afrona Dika është e fejuara e këngëtarit të njohur shqiptar, Bleros.

Ata janë një ndër çiftet më të përfolura shqiptare si nga mediat ashtu edhe nga publiku, përcjell ORAinfo.

Afrona dhe Blero këta muaj janë duke I shijuar muajt e fundit si të pa martuar sepse pas pak muajsh ata do ta bëjnë një dasëm, e që e kanë paralajmëruar kohë më parë.

Afrona vazhdon të jetë shumë aktive në rrjete sociale, e mbrëmë ajo ka publikuar një fotografi ku shihet se ka dalë me shoqe, por ajo çka bie në sy është fustani I saj prej lëkure dhe I pa parë më herët./ORAinfo/

SHPËRNDAJE