0

Blero është me fat që ka një bashkëshorte si Afrona.

Afrona Dika është bërë e njohur që nga koha kur është e fejuar me këngëtarin e njohur, Bleros.

Ata janë një ndër çiftet më të përfolura shqiptare si nga mediat ashtu edhe nga publiku, shkruan ORAinfo.

Afrona tejet aktive në rrjete sociale, Afrona sot ka postuar një foto me frizurë të re.

Ajo gjithashtu shihet të ketë ndryshuar ngjyrën e flokëve duke i bërë më të mbyllta.

Ndryshe, Afrona dhe Blero muaj me parë i kanë shijuar pushimet e mjaltit, ndërsa pas pak muajsh ata do ta bëjnë një dasëm, e që e kanë paralajmëruar kohë më parë.

SHPËRNDAJE