0

Afërdita Dreshaj vazhdon të jetë shumë e përfolur në mediat rozë.

Ajo njihet si një vajzë shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Afërdita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet

Në postimet e fundit shihet një vazo me lule ku shkruan “E enjte e lumtur”, dhe gjithashtu në imazhin tjetër duket se ajo u takua me miken e saj ku thotë se “E dashura ime është këtu”./ORAinfo/

SHPËRNDAJE