0

Afërdita Dreshaj është modelja e njohur kosovare e cila vazhdon të ketë vëmendje sikur në fillimet e para të karrierës edhe pse është larguar kohë më parë nga skena e showbizit.

Modelja dhe këngëtarja e njohur është martuar me hokeistin çek Jakub Kindl, ndërsa pak kohë më parë ajo ka zbuluar së është në pritje të fëmijës së parë, përcjell ORAvip.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/aferdita-e-provokon-me-gjokes-te-fejuarin-reagimi-i-tij-eshte-i-cuditshem”]

Se fundmi, modelja ka publikuar një foto ku shfaqet në krahët e burrit të saj.
Vëmendjen e merr barku i saj i fryrë.

Kujtojmë që Afërdita me bashkëshortin e saj kanë zbuluar edhe gjininë e bebes, e që pritet të jetë djalë. /ORAvip/

SHPËRNDAJE