0

Afërdita Demaku është këngëtarja shumë e pëlqyer kosovare.

Ajo është një ndër këngëtaret më të njohura të muzikës popullore shqiptare, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë e komentuar edhe për jetën e saj private.

Afërdita së fundi ka paralajmëruar një këngë së bashku me djalin dhe vajzën e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE