0

Afërdita Demaku është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo bën pjesë në këngëtaret më të ftuara të përformojnë në dasma e në festa të tjera familjare, shkruan ORAvip.

Afërdita dhe vajza e saj nuk mungojnë as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet se është rregulluar dhe po duket tejet bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE