0

Shkurte Fejza dhe Afërdita Demaku janë dy këngëtare shumë të pëlqyera kosovare.

Ato hyjnë në mesin e këngëtareve më të ftuara të performojnë në dasma e festa të tjera familjare, përcjell ORAinfo.

Së fundi ato janë takuar në një dasmë të përbashkët.

E pamja e tyre është ajo që padyshim mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE