0

Adriana Matoshi tejet e lumtur përkrahë futbollistit afrikan… momente lumturie!

Aktorja e humorit, Adriana Matoshi duket se po e shijon në maksimum romancën me të dashurin e saj afrikan.

Çifti në fjalë kanë pozuar së bashku, ku dhe duken më të lumtur se kaherë.

Ndonëse partneri i Matoshit, Keith Groeneveld 19 vite më i ri në moshë, po kalojnë momente të mira së bashku.

SHPËRNDAJE