0

Adriana Matoshi është një prej aktoreve më të pëlqyera të momentit në Kosovë.

Ndonëse ishte pjesë e shumë filmave dhe serialeve, është roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ ai që e bëri shumë të dashur për publikun, shkruan ORAvip.

Duke qenë shumë e pëlqyer, Sasa posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar disa imazhe ku tregon se ka nryshuar ngjyrën e flokëve, e me këtë look të ri duket se ajo do ta lë pa fjalë të dashurin. /ORAvip/

SHPËRNDAJE