0

“Dashuria i pushton të gjitha”, Adriana Matoshi shkëlqen pranë partnerit.

Aktorja kosovare po vazhdon ta shijojë lidhjen e saj me Keith.

Adriana Matoshi lumturinë që po e ndjenë po e ndanë edhe me fansat në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Sapo ka publikuar imazhe të reja në llogarinë e saj në Instagram pranë të dashurit të saj derisa ai shihet tejet i përkushtuar ndaj saj.

Aktorja ka pozuar nga një sallon bukurie derisa shihet e veshur me një pallto ngjyrë të kaltër kombinim me një bluzë ngjyrë të zezë.

Ndryshe, ajo se çka merr vëmendje ishte shikimi dhe puthja që i dhuron partneri i saj. “Dashuria i pushton të gjitha”, ka shkruar aktorja në postim.

SHPËRNDAJE